Comanda telefonica: L-V  9-17:30
Pentru comenzi peste 250 RONTransport gratuit

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Cariere

Va rugam trimiteti mail cu C.V-ul si titlul postului pentru care aplicati la adresa hr@cupio.ro

1. Consultant produse de infrumusetare Magazin Cupio Cluj-Napoca

Ne cautam colega! Postul este de Consultant produse de infrumusetare la Magazinul Cupio din Iulius Mall Cluj-Napoca.

Iata care sunt CERINTELE:
  • memorie vizuala si abilitati de comunicare
  • orientare catre clienti si nevoile lor
  • responsabilitate, implicare, seriozitate
  • flexibilitate si perseverenta
  • spirit de echipa si adaptabilitate
  • aspect ingrijit
  • Experienta in vanzari reprezinta un avantaj.

OFERIM:

  • contract de munca full-time
  •  sistem atractiv de bonificatii
  •  card de sănătate
  •  preturi speciale pentru angajati
  •  un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare

2. Lucrator depozit

Ne cautam coleg/a pentru depozit.

Descrierea postului:

• ambaleaza produsele pentru livrare;
• introduce manual marfa in cutii;
• asambleaza cutiile pentru transport;
• pune marfurile pe paleti;
• sigileaza manual cutiile cu marfuri;
• verifica ambalarea corespunzatoare a marfurilor si starea ambalajului in timpul operatiunilor de incarcare/descarcare;
• depoziteaza produsele ambalate pe rafturi;
• asigura in permanenta ordinea si curatenia la locul de munca.

Cerinte:

Persoana responsabila si dinamica;
• Experienta in marcare/impachetare produse constituie un avantaj;
• Rapiditate, dexteritate, atentie distributiva;

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Salariu corelat cu performantele;

• Card de sănătate

• Sustinere in construirea unei cariere in acest domeniu.

 3. Operator Call Center

Ne dezvoltam echipa! Daca esti dornic(a) de munca si vrei un job stabil, intr-o companie in plina ascensiune, te asteptam alaturi de noi.

Cerinte:

• Abilitati bune de comunicare, ascultare activa si interrelationare;
• Persoana orientata catre client, dinamica si optimista;
• Initiativa si perseverenta;
• Cunostinte de operare PC
• Constituie un avantaj experienta in call center;
• Persoana entuziasta, serioasa
• Atitudine pozitiva, orientare catre client
• Studii medii / superioare
• Automotivat si cu spirit de echipa

Responsabilitati:

• Preluarea apelurilor telefonice primite de la clienti;
• Realizarea si confirmarea comenzilor;
• Rezolvarea intr-un mod profesionist a situatiilor legate de clientii companiei;
• Colaborarea stransa si suport pentru celelalte departamente

Oferim:

  • preturi speciale pentru angajati
  • card de sanatate
  • un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare
X