Facebook Pixel
Comanda telefonica: L-V  9-17:30
Pentru comenzi peste 250 RONTransport gratuit

Nu aveti produse adaugate in cosul de cumparaturi.

Cariere

Va rugam trimiteti mail cu C.V-ul si titlul postului pentru care aplicati la adresa hr@cupio.ro

1. Consultant produse de infrumusetare Insula Cupio Iulius Mall, Cluj Napoca

Ne cautam colega! Postul este de Consultant produse de infrumusetare la Insula Cupio din Iulius Mall, Cluj Napoca.

Cerinte:

  • memorie vizuala si abilitati de comunicare
  • orientare catre clienti si nevoile lor
  • responsabilitate, implicare, seriozitate
  • flexibilitate si perseverenta
  • spirit de echipa si adaptabilitate
  • aspect ingrijit
  • Experienta in vanzari reprezinta un avantaj.

Oferim:

  • contract de munca full-time
  •  sistem atractiv de bonificatii
  •  card de sănătate
  •  preturi speciale pentru angajati
  •  un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare

2. Lucrator depozit

Ne cautam colegi pentru depozit (Timisoara)

Descrierea postului:

• ambaleaza produsele pentru livrare;
• introduce manual marfa in cutii;
• asambleaza cutiile pentru transport;
• pune marfurile pe paleti;
• sigileaza manual cutiile cu marfuri;
• verifica ambalarea corespunzatoare a marfurilor si starea ambalajului in timpul operatiunilor de incarcare/descarcare;
• depoziteaza produsele ambalate pe rafturi;
• asigura in permanenta ordinea si curatenia la locul de munca.

Cerinte:

Persoana responsabila si dinamica;
• Experienta in marcare/impachetare produse constituie un avantaj;

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Salariu corelat cu performantele;

• Card de sănătate

3. Operator Call Center

Ne dezvoltam echipa de call center! Daca esti dornic(a) de munca si vrei un job stabil, intr-o companie in plina ascensiune, te asteptam alaturi de noi.

Cerinte:

• Abilitati bune de comunicare, ascultare activa si interrelationare;
• Persoana orientata catre client, dinamica si optimista;
• Initiativa si perseverenta;
• Cunostinte de operare PC
• Constituie un avantaj experienta in call center;
• Persoana entuziasta, serioasa
• Atitudine pozitiva, orientare catre client
• Studii medii / superioare
• Automotivat si cu spirit de echipa

Responsabilitati:

• Preluarea apelurilor telefonice primite de la clienti;
• Realizarea si confirmarea comenzilor;
• Rezolvarea intr-un mod profesionist a situatiilor legate de clientii companiei;
• Colaborarea stransa si suport pentru celelalte departamente

Oferim:

• preturi speciale pentru angajati

 card de sanatate

• un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare

4. Referent de specialitate financiar/fiscal/contabil

Ne cautam coleg/colega!Postul este Referent de specialitate domeniul financiar/ fiscal/ contabil.Cerinte:

  • Studii superioare în domeniul financiar-contabil;
  • Cunostinte solide de legislatie contabila, fiscala;
  • Experiență de minim 3 ani in operarea de documente financiar contabile;membru al CECCAR- constituie avantaj;
  • Persoana organizata, comunicativa, atenta la detalii;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Experienta intr un loc de munca similar;
  • Ofera consultanta si suport in concordanta cu cerintele legale in vigoare in toate problemele de natura FINANCIARA/FISCALA- CONTABILA  ale societatii si se implica in toate etapele acestui proces;
  • Management financiar-contabil;
  • Coordonează planificarea financiară a companiei si alocarea bugetului pe arii de activitate cu preponderenta marketing; Coordoneaza bugetele pentru activitatile de promovare a Companiei.
  • Inițiaza proiecte de creștere a eficienței și reducere a costurilor;
  • Organizează și coordonează controlul financiar preventiv, stabilind operațiunile și documentele ce se supun controlului financiar;
  • Răspunde de consemnarea corectă și la timp, în scris, în momentul efectuării ei, în documente justificative a oricărei operații care afectează patrimoniul societății în conformitate cu prevederile legale în vigoare;
  • Răspunde de stabilirea corectă a documentelor care se întocmesc și de circuitul lor în cadrul societății;
  • Contribuie la implementarea procedurilor de contabilitate cu ajutorul programului informațional;
  • Este consultat de către entitățile funcționale ale societății în legătură cu problemele referitoare la activitatea serviciului;
  • Verifica si avizează lucrări pe probleme de contabilitate;
  • Intocmirea situatiilor economico-financiare solicitate de manager;
  • Comunicarea directa cu firma de contabilitate, in toate problemele existente;

 Oferim:

  •  Contract de munca full-time;
  •  Salar motivant;
  •  Sistem atractiv de bonificatii;
  •  Card de sănătate;
  •  Un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

X