Cariere

Va rugam trimiteti mail cu C.V-ul si titlul postului pentru care aplicati la adresa hr@cupio.ro

1. Consultant produse de infrumusetare Magazin Cupio Veranda Mall Bucuresti

Ne cautam colega! Postul este de Consultant produse de infrumusetare la Magazinul Cupio din Veranda Mall Bucuresti.

Iata care sunt CERINTELE:

  • Memorie vizuala si abilitati de comunicare
  • Orientare catre clienti si nevoile lor
  • Responsabilitate, implicare, seriozitate
  • Flexibilitate si perseverenta
  • Spirit de echipa si adaptabilitate
  • Aspect ingrijit
  • Experienta in vanzari reprezinta un avantaj

Oferim:

  • Contract de munca full-time
  • Sistem atractiv de bonificatii
  • Card de sănătate
  • Preturi speciale pentru angajati
  • Un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare

2. Lucrator depozit

Ne cautam colegi pentru depozit (Timisoara)

Descrierea postului:

  • Ambaleaza produsele pentru livrare
  • Introduce manual marfa in cutii
  • Asambleaza cutiile pentru transport
  • Pune marfurile pe paleti
  • Sigileaza manual cutiile cu marfuri
  • Verifica ambalarea corespunzatoare a marfurilor si starea ambalajului in timpul operatiunilor de incarcare/descarcare
  • Depoziteaza produsele ambalate pe rafturi
  • Asigura in permanenta ordinea si curatenia la locul de munca

Cerinte:

  • Persoana responsabila si dinamica
  • Experienta in marcare/impachetare produse constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Salariu corelat cu performantele
To Top